Webové stránky pro vysoké školy

Webové stránky pro vysoké školyNa rozdíl od webovek mnoha základních a středních škol je pravda, že internetové stránky vysokých škol jsou již skoro pravidlem. Téměř stoprocentě. Pokud jste už ale vyhledávali stránky vysoké školy, která Vás zajímá, pravděpodobně jste hledali i jiné podobné. A pak jste velmi záhy zjistili, že to, jak mají vyřešeny internetové stránky vysoké školy, se značně liší.

Na tyto webové prezentace zavítají nejen samotní uchazeči, kteří nejčastěji hledají informace, ale i rodiče a široká veřejnost. Co je pro návštěvníka, který internetové stránky školy vyhledá, nejdůležitější? Rychle se dostat k informacím, které potřebuje. Bohužel, některé internetové stránky vysokých škol jsou sice nabité informacemi, ale také tak trochu bludištěm.

Poptávám systém .educon

Profesionální webové stránky pro vysoké školy

Nabízíme Vám pomocnou ruku. Nabízíme Vám nový kabát pro webové stránky Vaší školy. Žádné dlouhé hledání, ale rychlá a intuitivní navigace, velmi jednoduchý redakční systém s téměř neomezenými možnostmi. Inovativní komplexní internetový systém pro vzdělávací instituce, který bude jeho uživatele z řad pedagogů i studentů bavit. Kompletní informace od méně čtených – jako je historie školy –, až po nejvyhledávanější aktuální informace, stipendia, projekty a výsledky studentů.

Educon - komplexní systém pro vysoké školy

Samozřejmostí je aktualizace systému zdarma, napojení na sociální sítě a v neposlední řadě i prohlížení webových internetových stránek vysoké školy na mobilních zařízeních. Prohlédněte si internetové stránky vysoké školy okruhu Vašeho zájmu a nechte se inspirovat i poučit z jejich chyb. My Vám pak pomůžeme realizovat Vaši představu, aby právě Vaše webové stránky školy byly hojně navštěvovány.

Dejte prostor pedagogům, dejte prostor studentům, dejte prostor široké veřejnosti. My Vám dáme jednoduchý nástroj, jak s nimi všemi ještě lépe komunikovat. Nezapomínáme ani na skutečnost, že www vysoké školy by měly mít širokou podporu více jazyků. Prezentace školy a ostatní informace pouze v českém jazyce znamenají méně návštěvníků stránek.

Zvolte nejmodernější komplexní nástroj pro základní, střední i vysoké školy. V případě zájmu Vám podle Vašich možností systém předvedeme a v případě, že Vás zaujme, jako již mnoho klientů před Vámi, budete pyšní, až se někdo zeptá na www Vaší školy.

Poptávám systém .educon

Zaujal Vás systém .educon?
Rádi Vám ho osobně předvedeme.

Mám zájem o prezentaci

Systém .educon provozuje společnost Úspěšný web s.r.o.

Petr Slabý
Telefon: +420 733­ 318 563