Webové stránky pro střední školu

WWW stránky pro střední školuNejen v období, kdy se rodiče rozhodují o střední škole pro své děti, ale i mimo tento čas, vyhledávají informace o střední škole na internetu mnohem více než v tištěných materiálech. Má Vaše střední škola internetové stránky takové, které zaujmou? Dokáže prezentace Vaší školy na internetu přesvědčit o důvodech, proč právě takovou školu by si měli uchazeči vybrat?

Více než dlouhé články popisující obsah jednotlivých oborů zaujmou takové internetové stránky střední školy, které budou uživatelsky příjemné, budou aktuální, budou intuitivní a budou vypovídat nejen o činnosti samotné střední školy, ale také jejích studentů a jejich práci.

Poptávám systém .educon

Využití sociálních sítí na webových stránkách střední školy.Komunikujte prostřednictvím internetových stránek Vaší školy s rodiči, studenty i návštěvníky. Pomůžeme Vám a předvedeme moderní komplexní internetový systém s podporou e-learningu, s velmi jednoduchým redakčním systémem s návratností investice za necelé dva roky a snížením nákladů na provoz. Zachováme Vaše dosavadní data a zaručíme jejich aktualizaci, s možností upravit si libovolné rozložení celé webové prezentace školy. Zapomeňte na ruční přepisování rozvrhů a aktualit – náš systém zajistí integraci Vámi používaného programu Bakaláři do webových stránek. A v neposlední řadě – v našem systému nesmí chybět napojení na sociální sítě Facebook, Google+, Youtube a další.

Integrace systému Bakaláři         Integrace a automatická synchronizace s e-learningovým systémem Moodle

Moderní www stránky pro střední školy

Líbila by se Vám představa mít webové stránky školy jiné, než máte dosud, a bránila Vám v tom obava, že byste museli zaměstnat někoho, kdo se Vám bude o internetové stránky školy starat? Garantujeme, že to zvládnete sami a bude Vás to bavit. Budete překvapeni rychlostí, jakou systém funguje, a internetové stránky střední školy, právě té Vaší, budou stále aktuální. Otevřete svou školu a pozvěte rodiče stávajících i budoucích studentů na vlastní internetové stránky Vaší školy. Věříme, že s naším novým systémem a Vašimi nápady pro jeho další zdokonalování se vaše virtuální dveře netrhnou.

Poptávám systém .educon

Zaujal Vás systém .educon?
Rádi Vám ho osobně předvedeme.

Mám zájem o prezentaci

Systém .educon provozuje společnost Úspěšný web s.r.o.

Petr Slabý
Telefon: +420 733­ 318 563